فضا – مکان طبیعی ورزشگاه ورزشگاه پرسپولیس

فضا – مکان: طبیعی ورزشگاه ورزشگاه پرسپولیس پرسپولیس اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی بعضی کانون‌های قدرت جهت عدم موفقیت دولت نقشه می‌کشند/ باید با ملت آمریکا وارد مذاکره شویم ، غرویان

یک استاد حوزه گفت:‌ متاسفانه در کشور زد و بندهایی وجود دارد که با ایجاد مانع بر سر راه دولت مانع به آخر رسیدن برنامه می‌شوند. 

بعضی کانون‌های قدرت جهت عدم موفقیت دولت نقشه می‌کشند/ باید با ملت آمریکا وارد مذاکره شویم ، غرویان

غرویان: بعضی کانون های قدرت جهت عدم موفقیت دولت نقشه می کشند/ باید با ملت آمریکا وارد مذاکره شویم

عبارات مهم : سیاست

یک استاد حوزه گفت: متاسفانه در کشور زد و بندهایی وجود دارد که با ایجاد مانع بر سر راه دولت مانع به آخر رسیدن برنامه می شوند.

محسن غرویان در پاسخ به این پرسش که آیا دولت مسبب پرسشها اقتصادی کشور هست، گفت: چند توصیه را مقدما باید در این خصوص مطرح کنم؛ پرسشها اقتصادی داخل کشور ما با سیاست به شدت پیوند خورده و این سیاست هم مشمول بر سیاست داخلی و خارجی می شود. البته علمای اقتصاد هم این پرسشها را مستقل از هم ندانسته و معتقدند بخشی از نیازهای اقتصادی هر کشوری باید از خارج از مرزها تامین شود و این عنوان هم بستگی به روابط با سایر کشورها دارد. لذا ما باید روابط سیاسی را با سایر کشورها اصلاح ببخشیم تا اقتصاد هم شرایط بهتری پیدا کند.

وی افزود: در داخل کشور هم ما دچار یک سری زد و بندهای سیاسی هستیم و همچنین احزاب و گروه های متعددی داریم که جهت عدم موفقیت دولت نقشه می کشند و مانع ایجاد می کنند و اجازه نمی دهند برنامه های دولت به نتیجه منتهی شود. دولت آقای روحانی ولی با انگیزه است و نشانه دارد و جهت توسعه اقتصادی کشور در برابر این فشارها مقاومت می کند؛ ولی این جوسازی ها و فضاسازی باعث می شود موفقیت مورد نظر دولت حاصل نشود و کانون های قدرت هم در کشور ما متعدد است و تلاش می کنند برنامه های دولت به نتیجه نرسد. تیم اقتصادی دولت هم براساس علم و دانش عمل می کند با این وجود ولی اعتقاد هستم باید کمک گرفته شود و تقویت شود تا تمام پرسشها اقتصادی رصد شده است و عالی ترین تئوری جهت حل پرسشها اتخاذ شود.

بعضی کانون‌های قدرت جهت عدم موفقیت دولت نقشه می‌کشند/ باید با ملت آمریکا وارد مذاکره شویم ، غرویان

محسن غرویان در خصوص حمله های متعدد به تیم سیاست خارجی دولت در خصوص پرسشها پیش آمده در خصوص برجام گفت: جهت همه آگاهان سیاسی کشور روشن است که برجام مسئله شخصی نبوده و تنها متوجه دولت و شخص آقای روحانی نیست. وزارت خارجه و شرکت انرژی اتمی به تنهایی و بدون کسب اجازه از نهادهای مربوط وارد مذاکرات هسته ای نشده اند و کل مذاکرات با حمایت و تایید رهبری انجام شده است هست. متاسفانه در حال حاضر که این بحث مقارن با حضور ترامپ با یک سری شاخصه های شخصیتی در راس دولت ایالات متحده شده است هست، سخت گیری ها و سیاست هایی که او اعمال می کند باعث ایجاد پرسشها شده است و با خروج از برجام و اعمال مجدد تحریم ها فشارهای اقتصادی را بر کشور زیاد کردن داده است.

این استاد حوزه یادآور شد: باید ملت آمریکا را از دولت آمریکا جدا دانست. در صورت مذاکره با آمریکا باید اعلام کنیم که با مردم آمریکا و افکار عمومی در آمریکا مذاکره می کنیم. با آنهایی مذاکره می کنیم که نماینده مهم ملت آمریکا و قلب های آنها هستند. ملت کشور عزیزمان ایران با ملت آمریکا عنادی ندارند. باید بتوانیم با اندیشمندان و احزاب و همچنین مخالفان سیاست های ترامپ و آنهایی که مخالف بدعهدی ها و خروج ترامپ از برجام هستند و حیثیت آمریکا را با توجه به این بدعهدی ها در خطر می دانند صحبت کنیم تا همین امر فشارها را نسبت به سیاست های غلط دولت آمریکا زیاد کردن دهد.

یک استاد حوزه گفت:‌ متاسفانه در کشور زد و بندهایی وجود دارد که با ایجاد مانع بر سر راه دولت مانع به آخر رسیدن برنامه می‌شوند. 

ایلنا

واژه های کلیدی: سیاست | سیاسی | مذاکره | آمریکا | برنامه | موفقیت | اقتصادی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog